Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Hegger, sztywny organizer do bagażnika XXL / akcesoria-podrozne.pl/ - recenzjaKochani!
 
Okres wakacji tuż, tuż. Choć wielu z nas decyduje się na podróże do innych krajów samolotem, to większa część może pozwolić sobie jedynie na weekendowe wypady w polskie góry bądź nad polskie morze. Żeby ułatwić sobie nieco przewożenie potrzebnych rzeczy i to nie tylko z racji wakacji, ale także podczas codziennych czynności, warto zaopatrzyć się w organizer do bagażnika. Dobrym i praktycznym rozwiązaniem będzie HEGGER sztywny organizer do bagażnika XXL, który, jak się sama szybko przekonałam, posiada naprawdę bardzo dużo zalet.
 

 

Wymiary:

  • szer.: 39 cm
  • dł.: 60 cm
  • wys. krótszego boku: 32 cm
  • wys. dłuższego boku: 24,5 cm

Pierwszą z nich jest bez wątpienia to, iż można go szybko składać i rozkładać. Kiedy nie jest nam potrzebny, wystarczy chwila by zyskał on postać płaskiego prostokąta. Co więcej, posiada on usztywniane boki i spód, dzięki czemu przedmioty w nim umieszczone są bezpieczne i nie upadają w czasie jazdy.

 


Inna ważna kwestia to oczywiście obecność uchwytów do przenoszenia i antypoślizgowych rzepów, które zapewniają mu stabilność. 


 
 Plusem organizera HEGGER jest też jego duża pojemność, obecność kilku przegródek i nieprzemakalne, wodoodporne dno, które zabezpiecza nasz bagażnik w razie jakichś nieprzewidzianych sytuacji, typu rozlanie płynu bądź oleju. Wszystko to jest bardzo ważne szczególnie, jeśli dbamy o swój pojazd i zależy nam na utrzymaniu go w należytej czystości. 
 
 
Żeby jazda na zakupy, czy wyjazdy całą rodziną w jakiekolwiek miejsce były lepiej zorganizowane, dobrze jest posiadać taki przenośny organizer, w którym będziemy mogli przewozić niezbędne rzeczy, potrzebne w trasie. I nie myślę tutaj wcale o odzieży, czy kosmetykach, bo takich przedmiotów raczej nie pakuje się luzem do organizera. Chodzi raczej o zapas płynów samochodowych, gaśnicę, apteczkę i inne najpotrzebniejsze rzeczy, jak chusteczki nawilżane, papier toaletowy czy jedzenie zapakowane hermetycznie, które pomoże nam przetrwać długą jazdę. Oczywiście to jak zaopatrzymy swój organizer zależy tak naprawdę od nas. 
 
Niektórzy kupują go np. w celu uporządkowania sobie garażu, inni - w celu przewożenia zakupów ze sklepu lub, jak mój mąż, do przewożenia narzędzi potrzebnych mu w pracy. Organizer HEGGER posiada naprawdę wiele zastosowań i wygląda bardzo zgrabnie, przy czym w razie nagłej potrzeby schowamy go w kilka chwil do schowka i nie będzie po nim nawet śladu. To naprawdę niezbędny przedmiot w każdym bagażniku. Odkąd go posiadamy, codzienne funkcjonowanie stało się dużo łatwiejsze i bardziej zorganizowane.

 Więcej tego typu przedmiotów znajdziecie pod tym linkiem:

 
Jeśli lubicie ład i porządek w swoim aucie, albo często podróżujecie, koniecznie tam zajrzyjcie.
 
Pozdrawiam :) 
 
 
(Współpraca barterowa)
 


2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger