Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kwiat 3D jako idealny upominek na Dzień Matki


Maj to miesiąc wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. To właśnie teraz przyroda wreszcie pokazuje nam, że mamy piękną wiosnę. Wszystko wokół kwitnie, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, a słońce to nasz niemal codzienny bywalec. 
Wyjątkowość tego miesiąca wiąże się również z bardzo ważnym świętem dla każdego z nas - Dniem Matki. I bez względu na to ile mamy lat i jak daleko od swojej Mamy mieszkamy, nie powinniśmy o tym dniu nigdy zapominać. Dlaczego? Bo Mama to osoba, która dała nam życie, nosiła nas pod sercem i wiele poświęciła, abyśmy mogli znaleźć się tu i teraz.
 
Często bywa tak, że trudno jest nam wyrazić słowami swoją miłość i wdzięczność, dlatego możemy to zrobić poprzez czyn. Jaki? Pewnie nie zaskoczę Was mówiąc, że chodzi mi o drobny upominek lub gest, płynący prosto z serca. 
 

 

Sama do niedawna stałam przed dość trudnym wyborem. Bo jaki można dać prezent mamie, która jest miłośniczką storczyków? Okna uginają się już od ich nadmiaru, a wzory kwieciste występują na wielu dekoracjach... Pomyślałam więc, że to idealny moment, by sprawdzić czym są kwiaty 3D, które jakiś czas temu odkryłam w sieci. Sklep, który je oferuje: kwiaty3d.pl powstał stosunkowo niedawno, jednak firmę, która go stworzyła od dawna dobrze znam. Z tego powodu już na samym starcie miałam do niego pełne zaufanie.
 
 

Ostatecznie zdecydowałam się na dużą, szklaną statuetkę z motywem storczyka i grawerem w formie własnych, szczerych życzeń. Składanie zamówienia zajęło mi zaledwie kilka chwil, ponieważ strona jest naprawdę przejrzysta i prosta w obsłudze. Jedyne, nad czym trzeba się zastanowić to dobór odpowiednich słów tak, by zmieścić się w wyznaczonym limicie znaków. Reszta to już banał. 
 
Jak zacząć składać zamówienie?
 
 Po pierwsze, należy zdecydować się na konkretny motyw kwiatowy. Ich podział znajdziemy w zakładce GATUNKI. Można jednak skorzystać z małej podpowiedzi od sklepu i wejść w zakładkę OKAZJE, gdzie kwiaty dopasowano do określonego święta / okoliczności. Ja tak właśnie zrobiłam, choć byłam pewna, że to słynny storczyk będzie właśnie moim wyborem. Jak widać, w zakładce Dzień Matki bez trudu go odnalazłam :) 
 
Kolejny krok to ostateczny wybór kwiatu, który nas interesuje. Pojawi się opcja wyboru rozmiaru szklanej statuetki i okienko personalizacji kwiatu 3D.
 

Ten krok wymaga od nas dokonania kilku wyborów, a ich cena na bieżąco jest podliczana. Ustalamy, czy na szkle ma się pojawić dedykacja. Możemy użyć gotowych słów, które są w bazie sklepu, albo swoich własnych. Jest też opcja dodania pasującej do szklanej statuetki podstawki LED, która będzie pięknie podświetlała szklany upominek.


 

Sklep kwiaty3d.pl jest o tyle fajnym i przejrzystym miejscem, że wszystkie podjęte działania widzimy na ekranie i nie ma mowy o pomyłce lub jakimś nieporozumieniu. Wiemy co zamawiamy i nie musimy się martwić, że zamówienie nas rozczaruje. Jak już zobaczycie swój kwiat 3d na żywo to zrozumiecie, że to naprawdę przepiękna pamiątka na lata. Jeśli będzie odpowiednio traktowany i nie upadnie nikomu w czasie porządków, przetrwa wiele lat i na długo będzie cieszyć oczy nowej właścicielki bądź właściciela :) To dość wyjątkowy i nietypowy sposób na okazywanie uczuć, jednak ma w sobie to coś.

 
Gdybym w przyszłości dostała taki upominek od swojego synka, na pewno czułabym się wzruszona i dumna. W końcu bycie mamą to najcenniejsze i najpiękniejsze doświadczenie, którego nie da się opisać słowami. To wielki cud i codzienna wdzięczność, że możemy tego cudu doświadczać. Chyba każda Mama wie o czym teraz mówię... Wierzcie mi, nasze Mamy czują dokładnie to samo, niezależnie od tego ile już mamy lat i jak bardzo jesteśmy ze sobą zżyci. Miłość matki do dziecka jest bezwarunkowa i wieczna. O tym zawsze warto pamiętać.
 
 Dla mnie Dzień Matki jest teraz podwójnie ważny i mam nadzieję, że na bardzo, bardzo długo tak pozostanie. Wam i Waszym Mamom życzę dokładnie tego samego! :)
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger