Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Lego Duplo, cyferkowy pociąg - idealna zabawka dla małego brzdąca!

Wychowanie dziecka to codzienna walka o przetrwanie. Dlaczego? Bo nawet w najbardziej ułożonej rodzinie zdarzają się dni, kiedy zwyczajnie mamy dość. Dzieci mają swoje okresowe bunty i zachowania, które dla nas, dorosłych, mogą być męczące i drażniące, jednak nie ma w tym nic dziwnego. Dziecko które ma kilka lat, samo dopiero uczy się wyrażania swoich emocji i radzenia sobie z nimi. Czasami robi to poprzez krzyk, innym razem przez bicie samego siebie, a jeszcze innym - płacz. To wszystko sprawia, że rodzic może się poczuć niekiedy całkowicie bezsilny i bezradny.
 
 Na szczęście istnieją sposoby na odwrócenie uwagi dziecka od jego fochów i niezrozumiałych zachowań. W obecnych czasach mamy dostęp do przeróżnych zabawek czy książek, które potrafią nie tylko zaciekawić, ale też uczą dziecko wielu cennych zachowań i rzeczy. Mój synek niedługo skończy 3 lata i dlatego też zaczął już swoją przygodę z klockami Lego Duplo. Wprawdzie jest jeszcze dość mały i nie mogę dać mu do składania wieloelementowych zestawów, jednak są też takie, które idealnie nadają się dla 2- lub 3 - letniego rozrabiaki. 


Jednym z nich jest LEGO DUPLO pociąg z cyferkami, który uczy kreatywności, pobudza wyobraźnię i pozwala dziecku w szybki i prosty sposób zapamiętać cyfry od 0 do 9. 

Nie muszę chyba nikomu mówić jak doskonałą pamięć posiadają dzieci. Są niczym gąbka, która pochłania ogromne ilości wody. Wystarczy zabawka w przyjaznych kształtach i kolorach, a dziecko samo chce się nią bawić i uczyć poprzez zabawę. Czy to coś złego? Według mnie dzieci powinny mieć ograniczony dostęp do dużych ilości zabawek, jednak jeśli już jakąś im kupujemy, niech to będzie zabawka mądra, która pozwoli mu przyswoić nową wiedzę. Nasz syn już bardzo dawno zaczął interesować się książkami, poznał też literki, natomiast z cyframi rzadko miał kontakt. Teraz, kiedy dostał swój pociąg z klocków Lego, w kilka dni opanował je i zapamiętał. Zwyczajnie sam chciał się tego nauczyć, bo ciekawiło go co jest na danym klocku i jaki klocek powinien być kolejny. Dla dorosłego to tylko kilka cyfr, a dla dziecka początek wielkiej przygody, zwanej edukacją.


 
Rolę mamy pełnię prawie 3 lata i spotkałam się już z różnym podejściem do nauczania dzieci w domu. Wiele mam uważa, że od tego jest szkoła i przedszkole, a one same mają dziecko zwyczajnie wychować na porządnego człowieka. Tak, po części to prawda, ale dlaczego nie zamienić codziennych zabaw z dzieckiem w odrobinę nauki? W końcu maluch niesamowicie potrzebuje wiedzy. Sam ją pochłania i chce poznać cały otaczający go świat. Domyślam się że wiedza, którą dziecko w wieku 2-4 lat zdobędzie częściowo gdzieś "umknie" po drodze, ale wiele z tego pozostanie i dziecko naprawdę będzie o krok do przodu. Alfabet, cyfry, wierszyki - to niezbędna wiedza początkowa dla każdego człowieka. Jeśli więc nie chcemy dziecka zmuszać do nauki, a raczej zachęcić je, aby samo chciało się uczyć, warto jest decydować się właśnie na ten typ zabawek. Poza tym klocki Lego są też świetnym sposobem na rozwój umiejętności motorycznych. Odstresowują, relaksują i wspomagają koncentrację. Jeśli chodzi o moją opinię na temat prezentowanego zestawu, to oczywiście jest ona bardzo pozytywna. Klocki Lego są naprawdę solidne, świetnie wykonane i trwałe. Syn uwielbia wszystkim rzucać, dlatego nie mają one z nim lekko, lecz mimo tego nie pękają, ani się nie kruszą. W przeciwieństwie do chińskich, tanich zabawek, nie posiadają żadnego nieprzyjemnego zapachu ani poszarpanych, drapiących krawędzi. Pociąg z klocków przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 1,5 roku. Sama się dziwię, że wcześniej go nie spotkałam. To bardzo fajna i kolorowa zabawka, którą syn uwielbia. Jest też miłośnikiem pociągów, więc ma podwójną frajdę z tego kompletu.


Atrakcyjna jest również jego cena, dlatego uważam, że pociąg z cyferkami świetnie się sprawdzi jako prezent na zbliżający się dzień dziecka i inne okazje. W zasadzie nie mam się tu czego doczepić, bo takie zabawki sama bardzo lubię. Kiedy nasz synek się nimi znudzi, jeszcze niejedno dziecko będzie się mogło nimi świetnie bawić i to przez wiele godzin.

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger