Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Wybierz się w podróż z pancernik.eu - przegląd kilku niezbędnych gadżetów!

 Wybierając się w wakacyjną podróż nasze myśli początkowo skupiają się na tym, aby zorganizować dzień, miejsce wyjazdu i sposób, w jaki się tam dostaniemy. Kiedy mamy to już zaplanowane, pozostaje nam odpowiednio się do tego wyjazdu przygotować. W trakcie każdej podróży niezbędne bez wątpienia będą akcesoria codziennego użytku, kosmetyki i ubrania na zmianę. Warto jednak, biorąc pod uwagę fakt, iż po drodze mogą nam się przytrafić nieprzewidziane sytuacje, przygotować się na różne okoliczności.
 
Przygotowałam dzisiaj dla Was listę kilku bardzo przydatnych gadżetów, które warto mieć zawsze pod ręką, nie tylko na wyjazdach. Pierwszy z nich przyda się szczególnie, kiedy praktykujemy regularne kąpiele w morzu, jeziorze lub zalewie, a nie chcemy rozstawać się ze swoim telefonem. Jest to wodoszczelne etui 3mk Hydro Case, które umożliwi nam zabawy wodne bez obawy przed kradzieżą.
 
 
Kolejny niesamowicie praktyczny gadżet, który sama posiadam i bardzo sobie chwalę to powerbank Baseus Super Energy Max z rozruchem do samochodu. Bywają sytuacje, kiedy nasz samochód z jakiegoś powodu nie chce zapalić. Dzięki temu urządzeniu będziemy mogli w szybki sposób uruchomić auto, ale także naładować telefon lub tablet. Dodatkowo urządzenie to wyposażone jest w lampkę, która pozwoli nam przetrwać w nocy.
 
 
 
Do niezastąpionych akcesoriów w trakcie wakacji należy też solarna latarka Goal Zero Torch 500 z powerbankiem. Jej fukcje, jak sami się pewnie domyślacie, to oświetlanie drogi nocą, oraz możliwość ładowania telefonów. Jest niewielka i poręczna. Mieści się w kieszeni, dlatego warto ją mieć. Nigdy nie wiadomo, kiedy może być nam potrzebna... :)
 
 
Ostatnia, równie praktyczna rzecz, którą dzisiaj chcę Wam pokazać to powerbank solarny Qi Feegar Power Solar36. Kiedy lubicie mieć przenośną energię zawsze pod ręką, będzie on dla Was wprost idealny. Naładujecie go w słoneczny dzień, a nocą możecie korzystać z jego możliwości. Dodam, że jest on odporny na deszcz i kurz, więc w terenie sprawdzi się doskonale.

 
 
Te i inne niezbędne gadżety, a także akcesoria do smartfonów znajdziecie tutaj:
 
 
Trzymajcie się cieplutko!
 Pozdrawiam :)

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger