Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Czym jest smocza krew?


Smocza krew, czyli popularnie nazywany "dragons blood," to składnik, który zdobywa coraz większą popularność w świecie kosmetyki i pielęgnacji skóry. Połączenie egzotycznej nazwy z tajemniczą aurą wokół tego składnika sprawiło, że wiele osób jest ciekawych, czym tak naprawdę jest smocza krew i jakie przynosi korzyści. W tym artykule dowiesz się, czym jest smocza krew, jakie ma zastosowania oraz jakie są jej korzyści dla skóry.

 
Czym jest smocza krew?
 
Smocza krew to żywica pozyskiwana z różnych drzew, głównie z rodziny palmowatych. Jest to lepka substancja, która pochodzi z uszkodzonej kory drzewa. Kiedy drzewo zostaje skaleczone, wydziela się żywica w celu ochrony ran. Ta żywica jest następnie zbierana i przetwarzana w celu uzyskania produktu o charakterystycznym czerwonawym kolorze.
Smocza krew to prawdziwa kopalnia składników, które mogą przynieść wiele korzyści naszej skórze. W jej składzie znajdują się przeciwutleniacze, kwasy tłuszczowe oraz związki przeciwzapalne. Te składniki mogą pomóc w zwalczaniu wolnych rodników, spowalniając proces starzenia się skóry. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:
 
Zastosowania smoczej krwi w kosmetyce
 
Smocza krew od wieków jest wykorzystywana w tradycyjnych praktykach medycyny naturalnej. W dzisiejszych czasach znalazła jednak swoje zastosowanie głównie w przemyśle kosmetycznym. Jest składnikiem wielu produktów do pielęgnacji skóry, takich jak kremy, maseczki czy serum. Jej właściwości sprawiają, że ma wiele pozytywnych efektów na skórę.
 
Korzyści płynące z używania smoczej krwi
 
Regeneracja skóry: smocza krew ma właściwości regenerujące, co pomaga w szybszym gojeniu się ran, blizn i podrażnień skóry.
Antyoksydacyjne działanie: składniki zawarte w smoczej krwi działają jak naturalne antyoksydanty, chroniąc skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Poprawa elastyczności: regularne stosowanie produktów z smoczą krwią może pomóc poprawić elastyczność skóry oraz jej strukturę.
Przeciwbakteryjne działanie: smocza krew ma także właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, co może pomóc w walce z trądzikiem i innymi problemami skórnymi.
 
Smocza krew w kosmetyce naturalnej
 
W kosmetyce naturalnej smocza krew jest ceniona za swoje właściwości i naturalne pochodzenie. Wiele marek stawia na wykorzystanie tego składnika w swoich produktach, promując jego pozytywny wpływ na skórę.
 
Jak stosować smoczą krew w pielęgnacji?
 
Aby skorzystać z dobroczynnych właściwości smoczej krwi, warto wybrać produkty, które ją zawierają. Mogą to być kremy, serum, maseczki czy olejki. Przed zastosowaniem jednak zawsze warto przeczytać instrukcję producenta oraz wykonać test uczuleniowy.
Smocza krew to składnik, który zdobywa uznanie w świecie kosmetyki. Jej naturalne właściwości regeneracyjne, antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne sprawiają, że coraz więcej osób sięga po produkty z jej zawartością. Jeśli szukasz naturalnego sposobu na poprawę kondycji skóry, smocza krew może okazać się interesującą opcją.
 
#artykuł sponsorowany 
 
 

2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger