Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kreatywna Przygoda Dla Małego Strażaka: LEGO CITY Remiza strażacka i wóz strażacki


 

Witajcie na moim blogu! 

Dziś chciałbym Wam przedstawić niezwykły zestaw klocków LEGO CITY Remiza strażacka i wóz strażacki, który zapewni niezapomnianą rozrywkę dla małych entuzjastów straży pożarnej i gaszenia pożarów.
Jeśli Wasi mali bohaterowie codziennie stają do walki z niebezpiecznym, trudnym do okiełznania ogniem, ten zestaw jest wręcz dla nich stworzony. Wyobraźcie sobie tylko, jak przenoszą się one we własny świat straży pożarnej, gdzie samodzielnie mogą gasić pożary, ratować ludzi i pilnować ich bezpieczeństwa... Brzmi niesamowicie, prawda? I tak też może to wyglądać! Wystarczy odrobina kreatywności i poniższy zestaw LEGO CITY. Reszta jest w rękach Waszych milusińskich, którym tak naprawdę niewiele trzeba do szczęścia. Ich fantazja nie zna granic.Nie ma chyba nic bardziej inspirującego niż obserwowanie, jak dzieciaki naśladują prawdziwych bohaterów, takich jak policjanci, ratownicy czy właśnie strażacy, którzy często narażają swoje życie, by chronić życie innych osób. To piękne, godne podziwu zawody, dlatego miło, że dzieci od najmłodszych lat wiedzą, że warto takie osoby podziwiać i szanować. 

Prezentowany zestaw LEGO jest idealnym sposobem na rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych, a jednocześnie może też sprawić mnóstwo radości podczas konstruowania i odgrywania wszelkiego rodzaju akcji ratunkowych. Nawet jeśli mały strażak potrzebuje pomocy w złożeniu zestawu, wspólna zabawa przy łączeniu klocków będzie idealną okazją do spędzenia czasu razem. Dla dziecka to prawdziwe wyzwanie, a dla nas sposób na ciekawą i interaktywną aktywność we dwoje. Pozwalając maluchowi na zabawę z wymyślonymi postaciami, dajemy mu jednocześnie szansę na rozwijanie swoich pasji, umiejętności i wyobraźni. Poza tym nic nie zbliża bardziej niż wspólne zabawy. 

Klocki LEGO CITY nie tylko zapewniają rozrywkę na wiele godzin, ale również imponują pięknym wyglądem i bardzo dobrą jakością. Każdy element został starannie zaprojektowany, a jego kolory i detale doskonale oddają realistyczny charakter świata straży pożarnej. Każdy złożony fragment składa się w jednolitą i estetyczną całość, dzięki czemu ma się wrażenie, że klocki są jak "prawdziwe". Solidne wykonanie klocków to gwarancja tego, iż nasi mali konstruktorzy będą mogli cieszyć się nimi przez wiele lat, tworząc coraz to nowsze postacie i przygody. 


Czy Wasze dzieciaki też uwielbiają bawić się w strażaków i uważają, że w dorosłym życiu nimi zostaną? Koniecznie dajcie też znać, czy zaprezentowany zestaw się Wam podoba.

Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam! ;)(Współpraca reklamowa ze sklepem taniaksiazka.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger