Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Klocki LEGO CITY, Posterunek Policji - spełniamy marzenia małych bohaterów

 


Każde dziecko ma marzenia, a jednym z najpiękniejszych aspektów dzieciństwa jest wyobrażanie sobie, kim chcielibyśmy zostać, gdy dorośniemy. Większość małych chłopców marzy, aby zostać policjantem. Jest to zawód, który wzbudza w nich podziw i zachwyt. Największe emocje natomiast wywołuje łapanie  złodziei i przestępców, oraz ratowanie potrzebujących.

Dla takich małych bohaterów, którzy marzą o byciu policjantem, każdy element związany z tym zawodem jest niezwykle ważny. Z dużym respektem obserwują mundurowych na ulicach, a ich pragnienie pomocy i sprawiedliwości jest wręcz wzruszające. Dlatego, jeśli znacie takiego małego pasjonata policji i zastanawiacie się nad prezentem dla niego, mam idealny pomysł: zestaw LEGO City posterunek policji.
Zestaw ten to nie tylko zabawka, to szansa na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Maluch będzie mógł złożyć własny posterunek policji, wyposażyć go w kajdanki, radiowóz i wszystko, co jest potrzebne do walki ze złoczyńcami. To nie tylko świetna zabawa, ale również sposobność do rozwijania cennych umiejętności, takich jak rozwiązywanie problemów i współpraca z innymi. Możecie być pewni, że klocki LEGO CITY zapewnią dziecku rozrywkę na długie godziny. Może samo składanie będzie wymagało pomocy dorosłego, ale już dalsze działania dziecko podejmie samodzielnie. Nie bez powodu ta marka klocków cieszy się tak ogromną popularnością i to nie tylko wśród maluchów, bo nawet nastolatki chętnie składają własne klockowe projekty. Wiele z nich jest naprawdę skomplikowana, a złożenie wymaga cierpliwości, dokładności i zaangażowania.Dlatego pamiętajcie o tym, iż marzenia maluchów są naprawdę cenne, a ich pasje powinny być zawsze wspierane i rozwijane, bez względu na wiek. Klocki tematyczne to oczywiście tylko jeden ze sposobów na rozwijanie ich zainteresowań ;) Dlatego jeśli nie wiecie co polubi Wasze dziecko, LEGO zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie.(Współpraca reklamowa)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger