Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Moje Doświadczenia z Pastą do Zębów WOOM FAMILY COMPLEX


Cześć wszystkim! 


Dziś chciałabym podzielić się z Wami moim osobistym doświadczeniami z pastą do zębów, którą miałam przyjemność testować dzięki współpracy z PURE BEAUTY. Mianowicie, jest to WOOM FAMILY COMPLEX, profilaktyczna pasta do zębów. Od samego początku byłam bardzo ciekawa, czy ta pasta faktycznie dostarczy mi wszystkiego, czego oczekuję od produktu do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.


Pierwsze wrażenie


Na pierwszy rzut oka opakowanie pasty Woom jest proste i eleganckie, a intensywny kolor przyciąga wzrok. Ale oczywiście to nie wygląd decyduje o jakości produktu. Tuż po otwarciu pasty od razu poczułam jej subtelny, świeży aromat, co jest zawsze dużym plusem w tego typu produktach. Konsystencja pasty również jest bardzo przyjemna, delikatna i gładka, co ułatwia codzienną pielęgnację.
Efekty działania


Pasta WOOM FAMILY COMPLEX nie zawiodła moich oczekiwań. Po regularnym stosowaniu zauważyłam kilka kluczowych zmian. Główne z nich to:

- Delikatne usuwanie płytki nazębnej i zapobieganie jej tworzeniu. Zauważyłam, że moje zęby są teraz bardziej gładkie i lśniące.

- Zapewnienie ochrony przeciw próchniczej - mając w składzie zalecaną ilość fluoru (1450 ppm), pasta ta daje mi pewność, że moje zęby są odpowiednio chronione przed próchnicą.

- Świeży oddech - pasta Woom nie tylko eliminuje bakterie powodujące próchnicę, ale także zapewnia długotrwały, przyjemny oddech. To coś, co doceniam szczególnie podczas spotkań ze znajomymi.

- Brak pogłębionej nadwrażliwości zębów - to coś, co jest dla mnie szczególnie ważne. Często, kiedy stosuje niewłaściwy dla mnie preparat myjący, nieprzyjemny ból się odnawia. W przypadku powyższej pasty na szczęście tego nie było, co bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.


Podsumowując, pasta WOOM FAMILY COMPLEX w pełni spełnia moje oczekiwania. Jestem przekonana, że to odpowiednia opcja dla całej rodziny, zapewniająca kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Jej klinicznie udowodnione rezultaty i unikalne składniki to powód, dla którego warto dać jej szansę. Zdecydowanie polecam Wam ją wypróbować!


(Współpraca reklamowa z Pure Beauty)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger