Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Domowe sposoby na czyszczenie patelniZabrudzona patelnia to niezwykle duży problem. Zbierający się na skutek gotowania osad może wręcz całkowicie uniemożliwiać korzystania z patelni. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na to, aby patelnie przywrócić do świetnego stanu i móc w komfortowy sposób z nich korzystać. Domowe sposoby pozwalają bardzo łatwo usunąć wszystkie zanieczyszczenia i cieszyć się sprzętem kuchennym, który wygląda jak zupełnie nowy. Bez względu czy zabrudzeniu uległy patelnie żeliwne, grillowe czy patelnie wok to usuwanie zabrudzeń nie stanowi dużego wyzwania. Poznaj sprawdzone sposoby na to, aby oczyścić artykuły gospodarstwa domowego i móc w bardzo komfortowy sposób ich użytkować w praktycznie każdych warunkach.

 

Jak czyścić patelnie?

 

Patelnie są szczególnie narażone na przywierające zabrudzenia od przygotowywanych potraw. Najlepszym sposobem w tej sytuacji jest właściwa pielęgnacja na co dzień. Najlepiej po każdym smażeniu umyć patelnię za pomocą płynu do naczyń i gąbki. Świeże zabrudzenia schodzą zdecydowanie łatwiej i pozwalają na szybkie przywrócenie patelni do znakomitego stanu i możliwości komfortowego korzystania z niej. Wybranie tego rodzaju rozwiązań daje bardzo dobre efekty i prowadzi do mnóstwa korzyści. Większy problem pojawia się w sytuacji, gdy zabrudzenia pojawiły się od spodu. W takiej sytuacji najlepiej zastosować skuteczne preparaty, które pomogą usunąć ciężko schodzące zabrudzenia. Najlepiej w tej roli sprawdzą się: 

  • ocet,

  • pasta z sody oczyszczonej.

     

Oba rozwiązania charakteryzują się wysoką skutecznością. Działają na każdy typ patelni i gwarantują bardzo dokładne usunięcie zabrudzeń. Dzięki temu patelnia ponownie będzie wyglądała, jak nowa i można będzie wygodnie z niej korzystać. Rezultaty takiego działania będą naprawdę świetne.

 

Jak przygotować pastę z sody oczyszczonej na patelnie grillowe i inne?

 

Bez względu na to, jaka patelnia ma zostać poddana czyszczeniu to pasta z sody oczyszczonej, sprawdza się świetnie. Jest również bardzo łatwa do przygotowania. Wystarczy sodę zmieszać z wodą, aby uzyskać gęstą konsystencję pasty. Następnie wystarczy przygotowany preparat nałożyć w miejscu zabrudzeń i pozostawić na kilka godzin. Patelnie indukcyjne czy patelnia ceramiczna dzięki temu zostaną oczyszczone z zabrudzeń. Odzyskają swój pierwotny wygląd.

W razie potrzeby można dodać kilka kropel płynu do naczyń i soli, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. W ten sposób można wyczyścić cały zestaw patelni i cieszyć się ich znakomitym wyglądem. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować tej metody na patelnie aluminiowe. Może bowiem prowadzić do pojawienia się przebarwień. W efekcie aluminiowe patelnie nie będą prezentowały się dobrze.

 

Użycie octu na patelnie

 

Druga opcja to ocet, który podobnie, jak soda pozwala czyścić patelnie granitowe i pozostałe. Wystarczy jedynie zanurzyć spód patelni w occie, a następnie przetrzeć szorstką gąbką. Zabrudzenia powinny bardzo łatwo odejść, a patelnia odzyskać swój naturalny wygląd.

 

Właściwa pielęgnacja to klucz do sukcesu

 

Najlepiej jednak regularnie czyścić patelnie, aby uniknąć osadzania się brudu. Dokładne mycie po każdym smażeniu sprawia, że patelnia wok i każda inna przez dłuższy czas zachowuje swój wygląd. Warto również decydować się na takie rozwiązania teflonowe. Specjalna powłoka zapobiega przywieraniu potraw, co jest przydatne podczas smażenia jajek i gotowania innych potraw. Takie patelnie mogą służyć długi czas i zachować doskonały wygląd. Dodatkowo występują jako patelnie uniwersalne. Sprawia to, że wybierając patelnię, można łatwiej zdecydować się na najlepszy produkt, który spełni oczekiwania.

 

Artykuł sponsorowany

 

1 komentarz:

  1. Właśnie słyszałam o tych sposobach, ale nie wypróbowałam ich. Mam nawet do czyszczenia patelnie czy ruszta więc wypróbuję 😊

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger