Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

LEGO DUPLO Park Wodny - mój sprawdzony sposób na zachęcenie dziecka do kąpieli


 

Witajcie Kochani!

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie codzienność często rządzi się regułami pilnych obowiązków, zwykła kąpiel może stać się wyjątkowym momentem zarówno dla malucha, jak i dla rodzica. Jak zatem uczynić tę rutynową czynność nie tylko przyjemną, ale także pełną ekscytujących wrażeń? Odpowiedź jest bardzo prosta - LEGO DUPLO Park Wodny.Wchodząc do tego kolorowego, pełnego magii świata, maluchy odkryją, że kąpiel może być czymś więcej niż tylko koniecznym etapem dnia. Ten zestaw klocków przeniesie je do radosnego świata pełnego wodnych zabaw, jednocześnie rozwijając ich zdolności budowlane i kreatywność.

Warto dodać, iż zestaw LEGO DUPLO Park Wodny posiada również interaktywne elementy, które angażują maluchy w tworzenie i rozwijanie własnego świata wodnej rozrywki. Bez wątpienia podczas budowania będą miały masę pracy, a cała kąpiel potrwa wyjątkowo długo ;) Nawet największy przeciwnik kontaktu z wodą poczuje się zachęcony, kiedy zobaczy taki kolorowy zestaw klocków pływający w wannie. Nasz syn bawi się nimi z wielką przyjemnością i czasem aż trudno namówić go na wyjście z łazienki.Fajnie w tym wszystkim jest także to, że taka wspólna zabawa z klockami LEGO DUPLO może pomóc nam wzmocnić więzi między rodzicami a dziećmi. Czas spędzony razem to najlepsze, co możemy podarować swoim pociechom. One napewno to docenią, a ich radosny uśmiech wynagrodzi każde mniej przyjemne etapy rodzicielstwa.

Jeśli Wasze dzieciaki nie lubią się kąpać i trudno im wysiedzieć dłużej niż 5 minut w wannie, wypróbujcie ten zestaw jako kolorową, kreatywną zachętę. Myślę, że większość maluchów się jej nie oprze. Nasz syn bawi się nią codziennie od 3 tygodni i jeszcze mu się nie znudziło. To naprawdę fajna i wyjątkowo wytrzymała zabawka 👍👍 

Znajdziecie ją m.in. w księgarni internetowej www.taniaksiazka.pl.(Współpraca reklamowa z taniaksiazka.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger