Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Nauka świata poprzez zabawę: LEGO DUPLO i Wizyta u Lekarza


 

Witajcie! 


Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami ciekawym sposobem na oswojenie dziecka ze zbliżającą się wizytą u lekarza. Pomocne będą w tym procesie klocki LEGO DUPLO Wizyta u lekarza. Jest to nie tylko idealny sposób na spędzenie miło czasu razem z dziećmi, lecz również prawdziwa terapia poprzez kreatywną zabawę.
Poniższy zestaw kolorowych klocków stał się magicznym narzędziem do rozwijania wyobraźni i jednoczesnego przekazywania ważnych wartości. Razem z małym konstruktorem możecie zbudować swoją własną przychodnię w której będą leczeni pacjenci. Jest ona pełna kolorów i uśmiechniętych postaci, które będą dobrze kojarzyć się maluchowi. Kreatywne zabawy z klockami LEGO pomogły mojemu synkowi zrozumieć świat medycyny w pozytywny sposób. Pozwoliło nam to porozmawiać o ważnym temacie, jakim jest zdrowie w sposób lekki i przystępny nawet dla takiego małego dziecka.

Klocki stały się "pośrednikiem" między światem dziecka a tematem, który czasem może wydawać się trudny czy straszny. Przekształcając wizytę u lekarza w kolorową przygodę, dzieci uczą się, że zdrowie to coś bardzo ważnego, a lekarze są po to,  by nam pomagać i wcale nie chcą zrobić nikomu krzywdy.
Zestawy LEGO DUPLO nie tylko rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne u dzieci, ale także pełnią rolę edukacyjną, pomagając im przyswajać nowe doświadczenia w przyjazny dla nich sposób. Warto dać dzieciom szansę na budowanie zdrowego podejścia do zdrowia. Z pomocą kolorowych klocków będzie to zdecydowanie łatwiejsze! ;)


(współpraca reklamowa z taniaksiazka.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger