Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Odkryj Sekret Pięknej Skóry z #SERUMIXUJ w drogeriach Rossmann!Cześć Kochani!


Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami jednym z najnowszych odkryć w świecie pielęgnacji skóry - akcją SERUMIXUJ, która właśnie trwa w sklepach Rossmann. To nie tylko kampania, to prawdziwa pielęgnacyjna rewolucja! A dzięki promocji 2+1 gratis można wypróbować jednego z nich całkiem za darmo. 


#SERUMIXUJ – Co to właściwie za akcja?


SERUMIXUJ to inicjatywa, która skupia się na wyjątkowym łączeniu składników w nowoczesnych serach do pielęgnacji skóry. Kwas hialuronowy, witamina C, koenzym Q10 – to tylko niektóre z substancji, które możemy znaleźć w tych uroczych buteleczkach. Każde serum jest przygotowane tak, aby spełniać indywidualne potrzeby skóry.


Wygładzenie i nawilżenie skóry 

(Kwas AHA, BHA + Kwas hialuronowy)Rozświetlenie i nawilżenie skóry

(Wit. C + Kwas hialuronowy)Redukcja zmarszczek

(Retinol+ Kwas hialuronowy)Dlaczego warto się przyłączyć do SERUMIXUJ?


Dzięki precyzyjnemu dobraniu składników, serum z SERUMIXUJ działa efektywnie, dostarczając skórze to, czego naprawdę potrzebuje. Każde serum jest unikatowe, więc można dostosować je do swojego typu skóry i problemów, z jakimi się borykamy. Na ogół efekty są widoczne już po krótkim czasie stosowania – skóra staje się promienna, nawilżona, a oznaki starzenia zostają zmniejszone.


Jak zacząć pielęgnację z #SERUMIXUJ?


Po pierwsze, trzeba wybrać swój składnik. W tym celu należy zastanowić się nad potrzebami swojej skóry – czy potrzebuje ona nawilżenia, czy może regeneracji. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, trzeba stosować je regularnie, dostosowując dawkę do potrzeb skóry. 

Razem z SERUMIXUJ możemy odkryć tajemnicę pięknej i zdrowej skóry. Ja już dołączyłam do akcji, a Wy? Jeśli nie to koniecznie to nadróbcie! 👍💪


Życzę udanych zakupów i jeszcze lepszych efektów! 💖


__________________________

ᴡᴇź ᴜᴅᴢɪᴀᴌ ᴡ ᴀᴋᴄᴊɪ sᴇʀᴜᴍɪxᴜᴊ: ᴋᴜᴘ ᴅᴡᴀ sᴇʀᴀ, ᴀ ᴛʀᴢᴇᴄɪᴇ (ɴᴀᴊᴛᴀńsᴢᴇ) ᴏᴛʀᴢʏᴍᴀsᴢ ᴡ ᴘʀᴇᴢᴇɴᴄɪᴇ!ᴀᴋᴄᴊᴀ ᴛʀᴡᴀ ᴡ ᴅʀᴏɢᴇʀɪᴀᴄʜ ʀᴏssᴍᴀɴɴ ᴅᴏ 31 sᴛʏᴄᴢɴɪᴀ!

____________________________

#garnier #lorealparis #mixa #skincare #serumixuj


(Współpraca reklamowa z Pure Beauty
1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger