Współpraca z CREDO PR- Pneumosept, spray do gardła.

 

Pneumosept-spray do gardła


>KLIK<

 Naturalne składniki zawarte w preparacie, a zwłaszcza obecność chlorku sodowego oraz jodków i kwasu metaborowego wzbogaconych o czynne związki szałwi i aloesu (garbniki katechinowe, fenolokwasy) hamują wzrost bakterii i grzybów, działają oczyszczająco, bakteriobojczo, ściągająco i przeciwzapalnie na błonę śluzową jamy ustnej i gardła, a dzięki związkom manganu i wapnia dodatkowo przeciuczuleniowo. Aloes łagodzi uczucie suchości w obrębie jamy ustnej i gardła. Kompleksowe działanie preparatu pozwala utrzymać śluzówkę w prawidłowym stanie fizjologicznym. 


Preparat polecany szczególnie: -w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła
-po zabiegach stomatologicznych
-w nawilżaniu i oczyszczaniu śluzówki jamy ustnej i gardła.


MOJA OPINIA

Spray do gardła mieści się w pojemniczku ze specjalną końcówką, która umożliwia precyzyjną aplikację produktu. Jest wygodny i poręczny. Jeśli chodzi o działanie, lek działa natychmiastowo. Od razu da się odczuć zwiększenie komfortu przełykania i poprawę nawilżenia błony ślizowej gardła. Co więcej, produkt łagodzi ból, a przy regularnym stosowaniu całkowicie go eliminuje. Bardzo lubię ten produkt ze względu na łatwość i szybkość stosowania. Cena również jest na plus. Jak najbardziej polecam!

http://sklep.uzdrowisko-rabka.pl/

http://www.credopr.pl/

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger