Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Rola światła w życiu człowieka - wpis inny niż wszystkie


 

Światło to coś, bez czego nie moglibyśmy normalnie funkcjonować. Kiedy jest jasno, wszystko widzimy, nie musimy się obawiać żadnej przeszkody. Gdyby jednak nie światło lamp, nocą nikt nie wyszedł by na zakupy do całodobowego sklepu, ani do pracy - bo przecież jest wiele zawodów, gdzie pracuje się nocami. Gdyby nie lampy uliczne (jedną z firm, której zawdzięczamy profesjonalne oświetlenie jest nowaled.pl) spacery po miejskim parku po zmroku nie były by tak nastrojowe i romantyczne... Wyliczać, jak wiele dobrego przyniosło wynalezienie żarówki mogłabym w nieskończoność. Jednak sami na pewno doskonale wiecie, że w obecnych czasach wielu z nas dopiero nocą może "normalnie" żyć. 

 

Ciągła praca i masa obowiązków za dnia zabierają nam cały cenny czas, którego tak bardzo potrzebujemy m.in. na realizację własnych pasji. Po ciężkim dniu wracamy zmęczeni do domu, gdzie zwykle również mamy wiele rzeczy do zrobienia. Dopiero nocą, gdy naczynia są umyte, zabawki ogarnięte, a dzieci słodko śpią możemy chwilę odsapnąć, usiąść z książką i lampką wina, wyciszyć się i zapomnieć na chwilę o tym, co MUSIMY. Wreszcie mamy czas by skupić się na tym co MOŻEMY i choć czas pędzi nieubłaganie, a zmęczenie daję się we znaki warto choć pół godziny poświęcić na coś, co sprawia nam największą radość. Starsza osoba w tym czasie zapewne poogląda swój ulubiony serial lub zdjęcia wnuków, młodzież poczatuje ze znajomymi, a pozostali będą realizować swoje pasje. 

Wpisem tym chciałam uświadomić sobie i Wam, że warto każdego dnia wyszukać taki moment, kiedy jesteśmy sami ze swoimi myślami, potrzebami i pragnieniami i wreszcie możemy je unaocznić w odpowiedni dla siebie sposób. Czy to tworzenie wierszy, piosenek, gra na skrzypcach a może produkcja biżuterii lub kolorowych tortów - to wszystko jest piękne, bo robimy to z miłości. Dlatego działajmy, nie zaniedbujmy tego. Nawet jeśli mamy tylko kilkadziesiąt minut, warto ten czas wykorzystać mądrze. Przecież życie pędzi, a czas nie zatrzyma się specjalnie dla nas. Własne szczęście to coś, co trzeba pielęgnować i mieć ciągle na uwadze. Nie możemy pomijać siebie, zważając tylko na potrzeby innych. Bo najcenniejsze to być spełnionym, szczęśliwym człowiekiem, a nie tylko jego namiastką :) Sama coś o tym wiem, dlatego tworzę tego bloga... bo to jedna z moich pasji, moja bajka... A co jest Waszą bajką?  Koniecznie dajcie znać :)

 

Pozdrawiam i całuję. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger