Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

ZAFUL - My wonderful order :)


Hello Everyone!
In today's post I would like to show you some clothes, which i received few days ago from ZAFUL.  Here they are:


1. The first set is very comfortable, gray tracksuit. It has an interesting, asymmetrical top and tight bottom decorated with ZIPs. The set fits me perfectly and is comfortable. Nothing more, nothing less. 
I'm satisfied.
2. The second (and last)  product is a summer orange suit. This year I probably will not use it, but no doubt I will put it on next holiday. He is light, airy and very girly.
 I love it!


 

What do you think of the clothes I ordered? I will be glad if you share me your opinions in the comments.

Regards! ;)

10 komentarzy:

 1. Hej kochana ;) kombinezon czerwony świetny, super leży ;) i kolor bardzo pasuje do blondynek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej kochana ;) kombinezon czerwony świetny, super leży ;) i kolor bardzo pasuje do blondynek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obydwa zestawy są bardzo fajne,lecz ten pomarańczowy kombinezon wprost idealny.Znów Twoja szafa zyskała coś na nowy sezon :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie to wygląda do tego dodałabym coś z tego https://zoio.pl/obuwie/baleriny-espadryle-lordsy . Dałoby mi to idealną stylizacje i utworzyło perfekcyjną stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Urocze. Muszę częściej zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 6. W obu strojach wyglądasz świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny kombinezon, widziałam podobny wcześniej na https://www.kostium.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Swietny jest ten czerwony kobinezon. Śmiało powiem, że widziałam podobny na sosimply.pl, jednak w dłuższej wersji :) Zdecydowanie jest to Twój kolor!

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger