Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Klocki Lego dla malucha - świetny sposób na rozwinięcie wyobraźni i zdolności motorycznych! / www.taniaksiazka.pl

 

Klocki Lego Duplo słyną od wielu lat ze swojej wyjątkowej trwałości i wspierania rozwoju małych i większych dzieciaków. Są one idealną pomocą dla rodziców, ponieważ uczą dzieci tworzenia figur przestrzennych, kreatywności i rozwijają zdolności motoryczne. Część zastawów posiada niestety bardzo małe elementy, które są trudne do złożenia nawet dla dorosłych, jednak nie zdziwi chyba nikogo fakt, iż dzieci znacznie szybciej potrafią się uporać nawet z tak trudnymi zadaniami. My nie mieliśmy takich rozrywek w dzieciństwie, dlatego sami nie jesteśmy do tego aż tak przyzwyczajeni.
 Jako, że mój syn nie ma jeszcze nawet 3 lat, zestaw LEGO DUPLO Zygzak McQueen i Złomek — myjnia wydał się mi być idealny na początek przygody z tym rodzajem zabawek. Szybko przekonałam się, że zarówno pod względem jakości, jak i atrakcyjności bardzo odpowiadają one dzieciom. Nawet takim maluszkom jak mój synek, który od razu wiedział jak się nimi bawić.


Pierwsze, co należy zrobić po otwarciu pudełka z klockami i autkami to oczywiście sprawdzenie instrukcji. Dzięki niej uporaliśmy się szybko ze złożeniem elementów myjni. Nie było to trudne, bo ilość klocków w takim zestawie nie jest zbyt duża. To zaledwie kilka elementów. Może to i lepiej, bo synek jest typem dziecka rzucającego wszystkim co popadnie. Na szczęście tworzywo, z którego są klocki i auta jest wytrzymałe - wręcz niezniszczalne. 
Myjnia i samochody pozwalają dziecku na wymyślenie własnego sposobu na jej użycie. Można przejeżdżać przez nią autami, holować Zygzaka na haku Złomka, myć auta szczotką, naprawiać za pomocą kluczyka itp. Przez to, że klocki łatwo się rozpinają, dziecko musi nabrać wprawy w ich składaniu. To dobry sposób na naukę cierpliwości i dokładności.Mój syn ma różne pomysły na zastosowanie zestawu Lego. Najczęściej jednak bawi się samymi autami i holuje czerwonego Zygzaka lub inne swoje zabawki przy użyciu haka. To chyba najlepszy według niego element całego kompletu. Jest fanem wszelkiego rodzaju aut i pojazdów, więc nie ma się co dziwić... :) Podejrzewam, że większość chłopców lgnie właśnie do samochodzików, choć na drugim miejscu są jeszcze motory, żołnierze i helikoptery. Do niedawna byliśmy na etapie Śpiewających Brzdąców a tu proszę... czas pędzi jak szalony :)
Tak jak wspomniałam, klocki Lego występują w wielu rodzajach i zestawach dostosowanych do wieku użytkowników. Im starsze dzieci, tym elementów będzie więcej, a składanie ich zajmie im więcej czasu. Dla 2-3 letniego malucha jest to jeszcze etap poznawania, więc prezentowany zestaw jest w zupełności wystarczający. Ani za łatwy, ani za trudny. Dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, więc dla nich wystarczy jedno lub dwa złożenia klocków i pamiętają każdy z elementów układanki. Syn ma tak idealną pamięć, że potrafi przypomnieć sobie coś czym bawił się rok temu. Każdego dnia zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami. Cieszę się, że mogę mu towarzyszyć na każdym etapie rozwoju :)


 
Dla każdego rodzica uśmiech jego dziecka to najcenniejsze, czego może doświadczyć w swoim życiu. Są gorsze chwile i momenty zwątpienia, ale wystarczy taki mały gest, a nasze serca cieszą się jak szalone. Pewnie znacie doskonale to uczucie. Synek bardzo lubi dostawać prezenty, a jego uśmiech na widok zestawu mi wystarczy, bym mogła powiedzieć, że to był dobry wybór. Mam nadzieję, że z czasem jeszcze lepiej opanuje umiejętność budowania i będzie dumny, kiedy uda mu się stworzyć wieżę, domek czy inną budowlę z klocków. Mój mały, kochany bystrzak :)
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger