Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Gra Masza i Niedźwiedź z biurkiem - bo dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawę!


Rozwój początkowych umiejętności malucha odbywa się w sposób bardzo naturalny i stopniowy. Nigdy nie będzie tak, że każde dziecko stanie się w tym samym czasie tak samo samodzielne jak pozostałe dzieci. Każdy człowiek jest inny i ma własne tempo. Z tego właśnie powodu nie powinno się porównywać swojego dziecka do innych. My, rodzice, możemy jednak w dużym stopniu wspomóc rozwój swojego dziecka poprzez naukę wielu nowych dla niego rzeczy. Najszybszy i najprzyjemniejszy sposób na naukę to książki obrazkowe, gry planszowe i zabawy różnego typu. Sama w wolnym czasie bardzo często układam z synem puzzle, uczę go łączyć skojarzenia w pary, nazywać przedmioty i kolory po angielsku itp. Dziecko chłonie wiedzę jak gąbka, jednak aby było bardziej podatne na nowości, musi przede wszystkim mieć wsparcie swoich rodziców, bo samo nie jest w stanie nauczyć się zasad danej gry lub łamigłówki, czy też przeczytać nazwy zwierzątek. To rodzic powinien mu wszystko wytłumaczyć i pomóc zrozumieć, bo dziecko jest zawsze ciekawe świata. Z biegiem czasu zauważymy, że stanie się ono dużo bardziej samodzielne pod tym względem i zacznie samo zadawać pytania.
 

Bardzo ciekawą i atrakcyjną dla 2-3 letniego dziecka formą zabawy jest gra Masza i Niedźwiedź. Biurko edukacyjne Lisciani. Wygląda ona bardzo atrakcyjnie, szczególnie przez wzgląd na żywą, różnorodną kolorystykę. Załączone do zestawu biurko mimo faktu, iż jest wykonane jest z plastiku, wydaje się być naprawdę solidne. W komplecie znajdują się różnego typu gry, których głównymi bohaterami są postacie z bajki Masza i Niedźwiedź. Mój synek bardzo za nią przepada, dlatego od samego początku chętnie się w nie bawi. Póki co najchętniej maluje wszystko załączonym markerem, który na szczęście jest łatwy do zmycia wodą. Poza tym bez problemu łączy cienie z bohaterami, oraz postacie z ich atrybutami.

Dzięki stolikowi i wszystkim grom, syn w przyjemny dla niego sposób uczy się zapamiętywać - gra memory, łączyć w pary, układać puzzle i wiele innych. Zawsze robi to z wielkim zaangażowaniem, bo kolorowy stolik i znajome postacie są dla niego ogromną zachętą. To nie tylko sposób na naukę, ale też wspaniała zabawa na wiele godzin. 
 


Kiedy za oknami jest tak piękna, słoneczna pogoda, grę Masza i Niedźwiedź można zabrać na podwórko, rozłożyć koc i tam dziecko będzie mogło się nią wygodnie bawić. Wiadomo jednak, że lato to czas, kiedy większość dzieciaków szaleje na świeżym powietrzu, jeździ rowerami, kąpie się w basenach i nie ma kompletnie głowy do nauki. 
 
Uwierzcie mi jednak, że gdy przyjdzie deszczowy dzień lub zrobi się zimno, dzieci z wielką satysfakcją zasiądą do stolika żeby się nim pobawić, bo przecież nikt nie nudzi się bardziej niż dziecko w czasie brzydkiej pogody. Sama już wielokrotnie się o tym przekonałam i uważam, że posiadanie takich gier to naprawdę świetna sprawa i idealny sposób na wspólne spędzanie czasu, oraz, oczywiście, na nudę :)
 
 
(Współpraca barterowa)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger